4 * hvězdičkové apartmány v Torrox Costa

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Torrox Costa. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů a penzionů přímo ve městě, nebo i v okolí Torrox Costa, kde najdeme města Morche, Torrox, Frigiliana, Sayalonga a Nerja.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

1. Two-Bedroom Apartment in Torrox Costa StarStarStarStar

Foto: Two-Bedroom Apartment in Torrox Costa
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
79 %

Set in Torrox Costa in the Andalucía region, Two-Bedroom Apartment in Torrox Costa is a 4-star property boasting free WiFi. The 4-star apartment has sea views and is 9 km from Nerja.


2. Apartment 3 bedrooms in Torrox Coast StarStarStarStar

Foto: Apartment 3 bedrooms in Torrox Coast
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
80 %

Set in Torrox Costa in the Andalucía region, Apartment 3 bedrooms in Torrox Coast is a 4-star property featuring free WiFi. The accommodation is 6 km from Nerja. This apartment comes with a dining area, a kitchen with a dishwasher, and a satellite TV.


3. Apartment front seaview, 1 bedroom in Torrox StarStarStarStar

Foto: Apartment front seaview, 1 bedroom in Torrox
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Apartment front seaview, 1 bedroom in Torrox is set in Torrox Costa. The property has sea views. The apartment features a satellite TV and 1 bedroom. The accommodation also includes a bathroom with a bath or shower.


4. Apartment in Torrox Coast, front seaview StarStarStarStar

Foto: Apartment in Torrox Coast, front seaview
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Situated in Torrox Costa in the Andalucía region, Apartment in Torrox Coast, front seaview is a 4-star property boasting free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen.


5. Apartment Amazing 2 bedrooms apartment StarStarStarStar

Foto: Apartment Amazing 2 bedrooms apartment
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Apartment Amazing 2 bedrooms apartment is set in Torrox Costa. Complimentary WiFi is offered. The apartment comes with 2 bedrooms, a TV with satellite channels and a fully equipped kitchen that provides guests with a dishwasher and an oven.


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: